Mīlētāju armija iekaros Erots 2015 skatuvi

0 komentāri

Izaicinoši skatieni, kārdinošas krūtis, seksīgi dupši, muskuļoti torsi un ellīgi erotiskas kustības – to visu karstas atmosfēras un enerģētiskas klubu mūzikas pavadībā varēs redzēt un izbaudīt striptīza šovgrupas Army Of Lovers priekšnesumā uz Erots 2015 skatuves 20. un 21. februārī.

Army Of Lovers ir profesionāla striptīza deju šovgrupa no Polijas, kas ar atmiņā paliekošiem priekšnesumiem jau ir iekarojusi daudzu erotikas festivālu un naktsklubu skatuves Eiropā. Nerātnas policistes, draiskas medmāsiņas un mājsaimnieces, skarbi karavīri, seksīgi piloti – šie ir tikai daži no tēliem, kuros iejūtas šovgrupas Army Of Lovers puiši un meitenes.

Katrs no šovgrupas priekšnesumiem ir unikāls un veidots, lai stimulētu skatītāju sajūtas un ievilinātu erotisko fantāziju pasaulē, kur izdomai nav robežu. Arī Erots 2015 apmeklētājiem būs sagatavots īpašs šovs, kas sola daudz karstas erotikas un negaidītus pārsteigumus.

Lielākais erotikas festivāls Baltijā Erots 2015, kā ierasts, notiks Ķīpsalas hallē, un tas sola krāšņus, erotikas piesātinātus un daudzveidīgus šovus, club dance deju konkursa noslēgumu, kā arī plašu mīlas preču klāstu, speciālistu konsultācijas un noderīgus seminārus seksuālās dzīves uzlabošanai. Ieeja festivālā no 18 gadu vecuma! Vairāk: erots.lv

Tikai pirmie 1000 apmeklētāji iepriekšpārdošanā Biļešu servisa kasēs var iegādāties biļetes par īpašu cenu – 8 eiro. Tuvojoties karstajam pasākumam, kā arī pasākuma laikā biļetes, iespējams, kļūs dārgākas.

Erotikas festivālu Erots 2015 rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Festivāla līdzorganizators ir firma Z un Z – Latvijas intīmpreču veikalu tīkls Kupidons plus. Oficiālais Erots 2015 pre-party naktsklubs – La Rocca-Revolution.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas