Mielavs pie Skuteļa ierodas “bez noskaņojuma”, žāvājas un negaidīti pamet studiju

3 komentāri

Latvijā atpazīstamākais komiķis un improvizators pagājušā gada nogalē sevi skaļi pieteica ar televīzijas šovu, kurš netiek rādīts televīzijā – Pusnakts sarunu šovs septiņos ar Jāni Skuteli. Pie viņa viesojušies daudzi sabiedrībā pazīstami cilvēki, bet pēdējais no tiem bija Latvijā ļoti zināmais dziedonis Ainārs Mielavs, kurš par šo sarunu šovu nebija īpaši lielā sajūsmā…

Daudzu zināmu latviešu dziesmu autors un izpildītājs vienmēr izcēlies ar neierastu atklātību, un arī šī intervija, ja to tā var nodēvēt, nebija izņēmums, jo jau pašā sarunas sākumā Mielavs norādīja, ka ieradies šeit tikai tādēļ, lai pareklamētu savu un grupas Pārcēlāji jaunāko albumu Atsaukties. Laika gaitā atklājas, ka viņam nekas no redzētā neliekas smieklīgs – ne viņa mūzikas klipa parodija, kur tika prezentēts kā Ainārs Mielavičs, kā arī speciālkorespondenta Ērika Palkavnieka sižets par Zālamanu roku uz pleca sapnī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirmā daļa

Otrā daļa

Kā ierasts, saruna tika sadalīta trijās daļās, un izskatās, ka montētājs savā darbiņā ir krietni papūlējies, jo kā portālam Skaties.lv atklāja kāds viesis, kurš vēlējās palikt anonīms, no dziedoņa tajā vakarā bija dzirdamas un pat arī redzamas vairākas “pērles”. Taču īpaša uzmanība būtu jāvelta trešajai daļai, kuras izskaņā Mielavs diezgan atklāti pateica, ka daudz kas viņam nav licies smieklīgi un vairs neesot noskaņojuma turpināt izklaidi. Viņš piecēlās, paspieda roku Skutelim un aizgāja.

Trešā daļa

3 komentāri

TOP komentāri

 • av
  +1

  av

  Superraidījums :)

  02.10.2015 22:24

 • Nu dziļi
  +1

  Nu dziļi

  Dziļi violets ir omg cik cooool!

  02.10.2015 21:45

 • Zane
  +1

  Zane

  Kas tā par dīvainu modi ielikt linkus uz youtube video, kas pat nedarbojas. Vai tad nevarēja iembadot?

  02.10.2015 19:33

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas