Meklējam Kluba meiteni 2015! Piesakies!

0 komentāri

Tu esi drosmīga meitene un labprāt piedalītos erotiskā fotosesijā, tad neminstinies un piesakies Žurnāls Klubs un portāls Skaties.lv rīkotajam fotokonkursam Kluba meitene 2015!

Fotokonkurss Kluba meitene 2015 ir unikāls fotoprojekts, kurā var pieteikties daiļavas no visas Latvijas, un iekļūt prestižākajā vīriešu žurnālā Klubs un portālā Skaties.lv. Konkursa dalībnieču fotogrāfijas tiks publicētas portālā Skaties.lv, bet kailfoto – žurnālā Klubs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt uzvarētāja balvā saņems ekskluzīvu iespēju fotografēties kailfoto sesijā fotostudijā, bet bildes tiks publicētas žurnālā Klubs! Tā ir vienreizēja iespēja nokļūt uz žurnāla Klubs vāka!

Pieteikšanās konkursam noris līdz 1. septembrim. Savukārt no 23. septembra Skaties.lv tiks publicētas 12 konkursa finālistes, par kurām Skaties.lv portāla lasītāji varēs balsot līdz 20. oktobrim.

Vai varu pieteikties – konkursa noteikumi!

Ja esi nolēmusi piedalīties konkursā, tad tev ir jābūt vismaz 18 gadus vecai! Šis ir ļoti svarīgi, tāpēc piesakoties apliecini, ka esi sasniegusi 18 gadu vecumu.

Vairāk ar konkursa noteikumiem vari iepazīties šeit!

Kā es varu pieteikties?

Turpmāk redzamajā pieteikšanās anketā norādi savu vārdu un uzvārdu, e-pastu, tālruņa numuru, vecumu, nodarbošanos. Lai piedalītos konkursā, tev noteikti arī jāpievieno divas bildes – viens foto ir apakšveļā vai peldkostīmā. Otra bilde, kas jāpievieno, ir tavs kailfoto, ko saņems žurnāla Klubs redakcija.

Tātad viss vienkārši – tavs vārds un uzvārds, kontaktinformācija un divas bildes – viens foto apakšveļā, otrs kailfoto!

Piesakies!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas