Meklē aktierus filmai, kas taps pēc romāna Jelgava 94 motīviem

0 komentāri

Kastinga aģentūra Casting Bridge meklē aktierus, kuri varētu atveidot Nāves un Zombja lomu filmā, ko uzņems pēc latviešu lasītāju iemīļotā romāna Jelgava 94, kura autors ir Jānis Joņevs, motīviem.

“Ja esi pusis vecumā līdz 20 gadiem, gariem matiem un ar abām kājām metālmūzikā, tad sūti savu bildi un kontaktinformāciju uz info@castingbridge.lv,” teikts Casting Bridge paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jelgava 1994 ir Joņeva debijas romāns, ko 2013. gadā izdeva apgāds Mansards. Latvijas Literatūras gada balvas ceremonijā Joņevs saņēma balvu nominācijā Spilgtākā debija. Grāmata ir par pusaudžiem pagājušā gadsimta 90. gados. Viņi sevis un atšķirīgā meklējumos pievēršas tā saucamajai alternatīvajai kultūrai. Grāmata ir par jaunību, kad mēs katrs cenšamies nostāties pret pasauli, nekļūt tādi kā visi…

Filmas režisors būs Jānis Ābele, kurš pašmāju kino skatītāju uzmanības lokā nonāca 2015. gadā ar īsfilmu Augstāk par zemi, kas bija viņa diplomdarbs, absolvējot Latvijas Kultūras akadēmijas filmu režijas apakšprogrammu maģistrantūrā.

J.Joņeva grāmata Jelgava 94 joprojām ir lasītāko grāmatu augšgalā. Vai vēlies piedalīties filmas tapšanā? Meklējam lomā…

Posted by CASTING BRIDGE on pirmdiena, 2016. gada 14. marts

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas