Meitene vārdā Daina ir gatava nerātnajam Bez Tabu izaicinājumam

0 komentāri

Nesen portāla Skaties.lv lasītājus un raidījuma Bez Tabu skatītājus aicinājām padalīties ar mums, kā viņi vēlētos sevi izaicināt. Viena no konkursa uzvarētājām – Daina – nu kaila stāsies fotogrāfa priekšā.

Daina Auziņa, 33 gadus veca, neprecējusies rīdziniece. No drauga izšķīrusies maijā. Mīlot sevi, Daina pati ir gatava sevi izaicināt un piedalīties kailfoto sesijā. “Mīlu sevi pietiekami, bet, ja es vēl no malas to redzētu, kā citi redz, mīlētu vēl vairāk!” Jautāta par to, no kā fotosesijā bail visvairāk, meitene atzina, ka tieši izģērbšanās process šķiet visbailīgākais un kā citi pēc tam uz viņu skatīsies. “Tas lielākoties ir tāpēc, ka katram cilvēkam ir kaut kas, no kā viņš grib tikt vaļā, vai tieši otrādi – būtu kaut kas vairāk.” Daina gribētu tikt vaļā no liekā vēdera.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Fotografēties viņai patīk tikpat ļoti, kā ceļot un baudīt ekstrēmas sajūtas ūdenī. Tomēr visi šie piedzīvojumi ir nieks salīdzinājumā ar kailfoto sesiju visas Latvijas priekšā. “Tā ir sevis pārvarēšana, pārliecības gūšana – ka es to tiešām varēšu izdarīt. Bail man ir, bet es paļaujos uz fotogrāfu.” Daina tiks uzticēta Tomam, kuram ir milzīga pieredze erotisko foto veidošanā.

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas