Meitene meklē puisi, kurš viņu uzrunājis Maximā Ikšķilē. Atsaucies!

0 komentāri

Sociālie tīkli nereti kalpo kā labākā metode pazudušu lietu atrašanā vai atrastu lietu īpašnieku meklēšanā, tāpēc nav nekāds brīnums, ka šo interneta vietņu lietotāji nu tos izmanto arī citiem mērķiem – pazudušas simpātijas meklējumos.

”Sveiki visi, draugi, radi un vienkārši paziņas. Man ir ļoti liela interese, uz ko ir spējīgs Facebook. Vēlos satikt puisi no Ikšķiles, kurš šodien mani uzrunāja Maxima bodītē, brauc ar sarkanu Audi un bija novietojis savu braucamo aiz tādas pašas markas automašīnas, tikai pelēkā krāsā! Un tad, nu, lūk, šī pelēkā Audi īpašniece vēlas satikt puisi ar sarkano Audi no Ikšķiles. Padodam tālāk,” sociālajā tīklā Facebook.com pēc palīdzības vēršas Anna Kramiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas