Nakts laikā Mcdonald’s izkārtne pārtapusi par “Maķītis”; “vandaļi” publisko VIDEO!

0 komentāri

Šodien Rīgā uz ātrās ēdināšanas restorāna Mcdonald’s balkona redzams īpatnējs plakāts, uz kura vēstīts – “Maķītis”. Portāls Skaties.lv sazinājās ar oficiālajiem pārstāvjiem, kuri paši nesaprot, kas notiek, un centīsies situāciju skaidrot iekšēji.

Cilvēki neizpratnē

Arī sociālajos tīklos parādās attēli, kur cilvēki pauž neizpratni par to, kas notiek – vai tiešām McDonald’s turpmāk sauksies tā, kā liela daļa cilvēku viņu patiešām sauc. Jau no agra rīta vienu no Rīgas ātrās ēdināšanas restorāniem, kas atrodas pie Brīvības pieminekļa, rotā plakāts ar uzrakstu “Maķītis”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

?!

A photo posted by keitrocknroll (@keitrocknroll) on

Kā portālam Skaties.lv atzina McDonald’s atzina oficiālie pārstāvji: “Esam pamanījuši, ka virs ieejas restorānā ir novietota izkārtne ar uzrakstu ”Maķītis”, bet pašlaik nezinām iemeslu, kādēļ tā ir izvietota, un skaidrojam situāciju iekšēji.” Pēc viņu vārdiem, arī pašiem nav īsti skaidrs, kas noticis, taču vai tā patiešām ir?

FOTO

Austrālijā pirms pāris gadiem tā izvērtās par reklāmas kampaņu

Pirms diviem gadiem, 2013. gada janvārī, arī Austrālijā tika veikta līdzīga akcija, kas beigu beigās izvērtās kā milzīga reklāmas kampaņa, kad aptuveni trīsdesmit restorāniem tika nomainīts nosaukums uz Macca’s, kas apzīmē nosaukumu, kā paši austrālieši tautā dēvē “maķīti”. Vairāk par šo notikumu lasi šeit. To, vai arī Latvijā gaidāms kas līdzīgs, visticamāk, uzzināsim jau tuvākajā laikā.

Atklātībā nonācis VIDEO

To, ka tā, visticamāk, izvērtīsies par asprātīgu reklāmas kampaņu, pierāda arī tas, ka “vandaļi” nopublicējuši video, kurā redzams, kā viņi šorīt agri no rīta mērķtiecīgi devušies uz jau pieminēto ēstuvi un, izmantojot kāpnes, nomainījuši izkārtni. Plašāk skaties 28 sekunžu garajā video!

Darīts.

Posted by Atis Stūriška on Thursday, August 13, 2015

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas