Maskavā atvērta kinozāle, kur filmas var baudīt guļus

0 komentāri

Iedomājoties par kinofilmu skatīšanos, daudziem prātā nāk arī doma par ieritināšanos ērtā gultā kopā ar savu otru pusīti. Nesen Krievijas galvaspilsētā Maskavā atklāta kinozāle, kurā sēdvietas aizstātas ar divguļamām gultām.

Neparastais projekts, kam dots nosaukums Atmodini mīlestību, atklāts Krievijas galvaspilsētas Himki kinoteātrī Kinostar De Luxe īpaši projektam renovētā zālē.

Zālē četros līmeņos izvietotas 17 divguļamās gultas – zālē apmeklētāji tiek mudināti novilkt kurpes un iekārtoties gultā, lai izbaudītu filmu.

Neparastu projektu organizējusi IKEA – pasaulē lielākais mēbeļu mazumtirgotājs. IKEA mērķis ir sludināt mīlestību, jo, kā apgalvo, kompānija, vistuvāk viens otram kļūstam tieši zem segas.

Atkarībā no seansa laika biļešu cena ir no 200 līdz 400 rubļiem jeb trim līdz sešiem eiro. Turklāt cena norādīta par gultu, kas nozīmē, ka nav starpības tam, cik cilvēku tajā tiks aicināti. Uz neparasto kinozāli iespējams doties gan kopā ar savu otru pusīti, gan arī ar ģimeni vai draugiem, jo gultā vietas pietiks vairāk nekā divām personām.

Apmeklēt kinozāli būs iespējams tikai vienu nedēļu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas