Mārtiņš Ruskis vairāk jūtas suņu cilvēks

0 komentāri

Dziedātājs Mārtiņš Ruskis pievienojas visiem, kuri pārliecināti, kāds suns – tāds saimnieks.

Pavisam nesen dienas gaismu ieraudzījis dziedātāja, mūziķa un radio balss Mārtiņa Ruska pirmais soloalbums Pieskāriens. Lai paveiktu vēl kādu labu darbu, dziedātājs viesojās patversmē Dzīvnieku draugs. Viņa uzdevums – palīdzēt atrast jaunas mājas kādam no patversmes iemītniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Apciemojis patversmes minčus, dziedātājs atklāj, ka vairāk jūtas suņu cilvēks, un pastaigā Mārtiņš izlēma doties kopā ar suņu meiteni Blēru.

”Pirms kāda pusotra gada domāju – viss, es tagad pirkšu suni! Man ļoti gribējās bīglu. Man joprojām ļoti gribas bīglu, jo šķiet, ka bīgls ir mans suns. Ar dzīvniekiem ir tā, ka vai nu ir tavs, vai nav. Kolēģei tagad ir bīgls, bet viņa, paldies Dievam, mani atrunāja, teica: Nē, nē, Mārtiņ, tev vēl nevajag bīglu, tev pa priekšu vajag ģimeni, īstu ģimenes vietu. Tad ņem to suni mierīgi!” par savu sapņu suni stāsta Mārtiņš Ruskis.

Kāds suns, tāds saimnieks – šai patiesībai pievienojas arī dziedātājs. ”Es piekrītu, ka suns ir saimnieka spogulis,” saka Mārtiņš un atzīst, ka suns ir liela atbildība.

Mārtiņš Ruskis sniedz pāris padomu, ko ņemt vērā, dodoties uz dzīvnieku patversmi staidzināt suni. Vairāk par Martiņa piedzīvojumiem patversmē skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas