Martas Kalējas draudzene Ulla Koziola darina lieliskas, prātu attīstošas rotaļu grāmatas bērniem

0 komentāri

Šis ir raksts, kam būtu jāpievērš uzmanība visām māmiņām, kas pašlaik mājās auklē savas jaunākās atvases.

“Esmu mazās Karolīnas mamma Ulla Koziola, kas vēlas pavēstīt par savu tikko izveidoto uzņēmumu TakTil, ar kura darbību var iepazīties, ieskatoties šeit. Vārds “taktil” tulkojumā no angļu valodas vārda “tactile” nozīmē taustāms, manāms. TakTil pirmais radītais projekts ir attīstošas rotaļu grāmatiņas bērniem vecumā no aptuveni 6-7 mēnešiem līdz 7-8 gadiem. Katra grāmatiņa ir individuāls un īpašs, rūpīgi un no sirds izstrādāts roku darbs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Darbojoties ar šo produktu, bērnam tiek ļauts brīvi izpausties, kas palīdz attīstīt radošumu, savukārt dabīgie materiāli un grāmatiņās iekļautās darbību iespējas attīsta taktilās sajūtas, kā arī nodarbina bērnu pirkstu galu sīko motoriku, kas vistiešākajā veidā stimulē smadzeņu darbību.
Kamēr bērns ir aizņemts ar grāmatas lappušu pētīšanu un darbošanos tajās, tikmēr vecākiem rodas miera, klusuma un atpūtas mirklis.

Grāmatiņas lielums ir 15×15 cm to ir iespējams izveidot no manis piedāvātajiem atvērumiem vai arī izvēlēties jau sakomplektētu. Esmu atvērta arī jebkādām nākamo grāmatiņu īpašnieku idejām un vēlmēm, kuras ar prieku realizēšu.

Katrs grāmatiņas pircējs dāvanā saņem manis gatavotu filca somiņu, lai mazie grāmatiņu īpašnieki varētu to ērtāk glabāt un pārnēsāt. Šobrīd savus īpašniekus atradušas Martas grāmata, Henrija grāmata, Travel book, Sofijas grāmata, Sophia’s book, Teodora grāmatiņa un daudzas citas. Varbūt vēlies iepriecināt arī savu mazuli?”

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas