Mākslas muzejs saposis vietu, kur iepriekš dzīvojuši tikai baloži

0 komentāri

Atjaunoto Latvijas Nacionālo mākslas muzeju (LNMM) šajās dienās apmeklējuši vismaz 100 tūkstoši cilvēku, un šodien ir pēdējā Atvērto durvju diena muzejā.

Pirmo reizi apmeklētājiem ir pieejama telpa LNMM vēsturiskās ēkas pēdējā stāvā – bēniņu daļā, jumta kupolā. “Pirms tam šeit dzīvoja tikai baloži,” smej LNMM pārstāve Anna Balandina. Atvērto durvju dienu laikā šī bijusi viena no pieprasītākajām telpām.

Muzeja darbinieki neslēpj, ka lielā cilvēku interese atvērto durvju dienās ir pārsteigums un cer, ka visi šie cilvēki atgriezīsies muzejā arī maijā. LNMM visā krāšņumā būs pieejams no 2016. gada 4. maija.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas