Londonā atklās Lego klucīšu mākslas izstādi

0 komentāri

Londonā šodien durvis vērs savdabīga izstāde, kas varētu izraisīt vienlīdz lielu gan pieaugušo, gan bērnu interesi. Tajā skatāma kāda amerikāņu mākslinieka darbi, kas veidoti tikai un vienīgi no Lego klucīšiem.

Vienreizējās Lego skulptūras, no kurām daudzas ir cilvēka augumā, ir radījis Ņujorkā bāzētais mākslinieks Nātans Savaija. Vienīgais izejmateriāls viņa darbiem ir Lego klucīši un līme. Izstādē Londonā apskatei izlikti viņa nozīmīgākie darbi.

Pats mākslinieks stāsta, ka pēc skolas viņš studējis jurisprudenci, taču nav spējis atvadīties no bērnības aizraušanās ar Lego. Tāpēc viņš brīvajā laikā turpinājis eksperimentēt ar klucīšiem, galu galā pārvēršot to par savu pamatnodarbošanos.

Izstādē katra telpa ir veltīta atsevišķai tēmai – sākot no mūzikas līdz slavenību portretiem. Mākslinieks skaidro, ka darbu veidošanā izmantoti vairāk nekā 4 miljonus Lego klucīšu, ieguldot vairāk nekā 4 tūkstošus stundu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas