Lietussargs – tavs labklājības amulets

0 komentāri

2. Naudas vadītājs

2/14

Lietussargs – aizsargs pret stihiju

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

Lietussargs taču ir jūsu aizsargs pret stihiju dusmām: lietus (ūdens), saules (uguns), vēja (gaiss), zemes (putekļi, netīrumi). Tas ir ieapaļš pēc formas un to rokās varat griezt, kā vien vēlaties. Lietussarga spieķīši ir savdabīgi plūsmas vadītāji, jo lietus tek lejup, pateicoties to virzienam. Tie arī uztur lietussarga formu.

Tātad – tas ir jūsu (personiskais, ģimenes) lietussargs, ne jau tikko pirkts, bet jau kādu laiciņu dzīvojošs jūsu ģimenē, pieradis pie tās un zina savus pienākumus – aizsargāt noteiktus cilvēkus. Tas ir pirmais noteikums. Otrais – lietussarga spieķīšiem jābūt taisniem, tātad saliekamais lietussargs nederēs. Un vislabāk, ja tam ir ērts koka rokturis.

Šāds lietussargs jātur neatvērtā veidā koridorā, priekštelpā, verandā, hallē utt., tas ir, tādā vietā, kur ieejas durvis veras uz jūsu dzīvokli vai māju.

2. Naudas vadītājs

2/14
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas