Liepājas “bufete” šīs nedēļas ballītes velta motoru sportam

0 komentāri

Šonedēļ Liepāja dzīvo Ātruma festivāla – rallija Kurzeme 2015 zīmē, un arī Liepājas pludmales bārs Red Sun Buffet šonedēļ notiekošās ballītes veltījis motoru sportam, un pludmalē skanēs sportiskai braukšanai piemērota mūzika.

Trešdien, 26. augustā, plkst. 22.00 notiks Need for Speed Party, savukārt piektdien, 28. augustā, pēc oficiālās Ātruma festivāla atklāšanas ceremonijas un pirmajām aizvadītajām sacensībām visi aicināti atpūsties jūras krastā notiekošajā Rally Beach Party.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Augusta pēdējā ballīte Liepājas pludmales bārā Red Sun Buffet notiks sestdien, 29. augustā, plkst. 22.00, un tā būs Carlsberg Beach Party, kurā mūziku spēlēs mash-up meistars DJ Ai-va.

“Pavisam nemanot, pienākušas augusta beigas, tomēr tas nebūt nenozīmē pludmales sezonas noslēgumu – vēl arī septembrī pludmales “bufetē” varēs baudīt siltas pēcpusdienas un vakarus, vērojot neatkārtojamos Liepājas saulrietus. Sinoptiķi sola patīkamus laikapstākļus, tāpēc aicinām visus savu brīvo laiku pavadīt pastaigās gar jūras krastu, ko var papildināt ar dzērieniem un uzkodām mūsu bārā,” stāsta Red Sun Buffet īpašnieks Mareks Alberts.

Tikmēr šonedēļ visi aicināti uz Liepāju, kur Ātruma festivālā notiks rallija Kurzeme 50 gadu jubilejas svinības, kā arī dažādi kultūras pasākumi un amatnieku tirdziņi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas