Liepājā notiks pirmais Air Guitar čempionāts Latvijā

0 komentāri

Air Guitar jeb ”gaisa ģitāras” čempionāts LMT Summer Sound piedāvās kvalificēties apmaksātai dalībai pasaules čempionātā Somijā.

Festivālā LMT Summer Sound norisināsies Air Guitar oficiālais atlases posms Cēsu alus Air Guitar, kur divu dienu garumā tiks noskaidrots Latvijas labākais ”gaisa ģitāras” virtuozs, kurš augustā dosies uz pasaules čempionātu Oulu pilsētā Somijā, vēsta festivāla rīkotāju pārstāve Alise Pabērza. Lai piedalītos sacensībās, ir jābūt iemaņām spēlēt ”gaisa jeb neredzamo ģitāru” un darīt to pēc iespējas pārliecinošāk.

Atlases vadīs grupas Bastards solists Renārs Mastiņš. Piektdienā tiks izvirzīti pieci, bet sestdienā 10 labākie ”gaisa ģitāras” spēlētāji. Abus pusfinālus un finālu vērtēs žūrija.

Pieteikties Cēsu alus Air Guitar iespējams jau tagad, internetā – facebook.com/events/1606622936245670, kā arī LMT Summer Sound festivāla laikā uz vietas.


Air Guitar pasaules čempionāta 2014. gada uzvarētājas uzstāšanās:

Jau vēstījām, ka festivāls LMT Summer Sound norisināsies 10. – 11. jūlijā Liepājā. Līdz ar iepriekšminētajiem mūziķiem divu dienu garumā tajā uzstāsies Nico&Vinz, Apocalyptica, Mumiy Troll, Musiqq, Piendvedēja Piedzīvojumi, Astro”n”out un DJ Rudd, Jānis Stībelis, Fēlikss Ķiģelis, bet bet, Aurora, Laika Suns un daudzi citi mākslinieki. Savukārt sadarbībā ar RedBull Thre3style apmeklētājus sagaida lielākā deju telts Baltijā.

Festivāla biļetes var iegādāties visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās un internetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas