Lieckalniņa atklāj, kas ir cilvēka skaistums

2 komentāri

LNT Brokastīm, kā arī Sabīnei, Egijai, Annijai un Aleksandrai Ēnu dienas ietvaros bija iespēja iztaujāt personības izaugsmes treneri un Dejo ar zvaigzni šova dalībnieci Annu Lieckalniņu. Viena no meitenēm pajautāja Lieckalniņai – kas, viņaprāt, ir skaistums? Uz ko Lieckalniņa noradīja – ja runa ir par cilvēka skaistumu, tad, pēc viņas domāt, tas ir iekšējs starojums.

Precizējot savu atbildi uz jautājumu, Lieckalniņa norādīja, – skaists cilvēks ar savu esību. Savukārt jautāta, kas viņai liek justies skaistai, Lieckalniņa atklāja, ka tā varētu būt labsajūtas formula.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ēnu dienas dalībnieces uzdeva vēl jautājumus, un izrādās, ka Lieckalniņa kādreiz jūsmojusi par populāro aktieri Bredu Pitu, bet vairāk interesantu jautājumu un atbilžu – skaties video!

2 komentāri

TOP komentāri

 • nezinams
  0

  nezinams

  seivietes ir skaistas,ka sevi uzpase un rupejas par savu kaistumu.

  03.03.2015 20:57

 • hai!
  0

  hai!

  tas nu gan ir atklājums!

  23.02.2015 11:12

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas