Līdz Half Life jaunākajai spēlei – vēl daži gadi…

0 komentāri

Spēli Half Life var likt vienā plauktā ar Doom kā vienu no leģendārākajām spēlēm pasaules vēsturē. 20 gadu laikā iznākušas tikai trīs spēles, un, lai tā ir reta parādība, spēlēt šo grāvēju ir fantastiska pieredze katram, kas to spēlēs.

Pēdējā Half Life spēle iznāca 2006. gadā, un ar katru gadu faniem zuda ticība par tās turpinājumu. Līdz šim brīdim. Half Life 3 ir apstiprināta. Daudzās valstīs “geimeru” grupējumi ir savākušies kopā, lai svinētu Half Life atgriešanos, taču nebūtu ieteicams pāragri priecāties, jo E3 izstādē, kas nākammēnes norisināsies Losandželosā, tikai paziņos par šo spēli, kad arī, visticamāk, uzzināsim datumu, kurā tā iznāks. Taču tiek paredzēts, ka, visticamāk, tas nebūs nemaz tik drīz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas