Leģendārās ņūmetāla grupas Limp Bizkit solists atbalsta Krimas pievienošanu Krievijai

0 komentāri

Krievijai izdevies pārliecināt vēl vienu pasaulē labi atpazīstamu personību – arī amerikāņu grupas Limp Bizkit solists Freds Dērsts ir publiski paudis savu atbalstu Krimas pievienošanu lielajai kaimiņzemei.

Līdzīgi domā gan Holivudas aktieris Nikijs Rurks, gan arī franču aktieris Žerārs Depardjē, kurš ar Krievijas Federācijas galvu ir labos draugos. Tagad arī kādā koncertā, kas norisinājās Voroņežas pilsētā, viņš kādas dziesmas laikā iznāca ar plakātu, kas vēsta Krima = Krievija, būtībā paužot savu atbalstu Krievijas agresijai Ukrainā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pasaules mediju telpa gan par šo pagaidām nekādi nav reaģējusi, taču šis nav nekāds pārsteigums – viņš jau iepriekš ir izteicies, ka labprāt dzīvot Krimā, kā arī pati Krievija teikusi – ja viņš tā vēlas, viņam vienmēr tur būšot mājas.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas