Latvijā sākušās novadu cīņas: Kur ir labāk? Iesaistās arī Gacho

1 komentārs

Par interneta hitu jau kļuvis Liepājas pilsētas reklāmas klips, kura veidotāji pasmejas par vēju pilsētu un tās iedzīvotājiem, kuri nežāvājoties. Tikmēr reperis Gacho jeb Gatis Irbe savā sociālā tīkla Facebook profilā aktīvi aicina doties Balvu virzienā.

”Super filmiņa no mūsu pašu Latvijas trakuļiem! Iesaku visiem pazust Latgalē!” rosina mūziķis, kurš saņēmis joka zvanu no Balvu jauniešiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kamēr latgalieši lepojas ar savu humora izjūtu, liepājnieki dižojas ar spēcīgo vēju, kas diktējot viņu ikdienu no modes līdz pat rakstura iezīmēm.

Brauc uz Liepāju izvējoties!

Pazust Latgalē

Pazust Latgalē / SARUNA AR GATIPaldies ikvienam, kurš vakardien pie TV ekrāna pazuda kopā ar mūsu piedzīvojumiem Latgalē. Ceram, ka tagad plāns vasaras ceļojumam pa Latviju ir gatavs.Saldajā ēdienā piedāvājam vēlreiz pārliecināties par to, ka Balvu jauniešiem un GACHO ar humora izjūtu viss ir kārtībā. Uz drīzu tikšanos!FILMA PIEEJAMA / https://sellfy.com/p/8DDa/.

Posted by Pazust Latgalē on ceturtdiena, 2015. gada 11. jūnijs

1 komentārs

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas