Latvijā pirmo reizi nosēdīsies bezpilota lidaparāts eBee

0 komentāri

Pirmo reizi Latvijā izstādē RIGA COMM 2014 no 14. līdz 15. novembrim Ķīpsalā varēs apskatīt bezpilota lidaparātu jeb dronu eBee, ko plaši izmanto visā pasaulē dažādās nozarēs un tagad arī Latvijā.

Bezpilota lidaparātu eBee plaši izmanto dažādām vajadzībām visā pasaulē – gan mežsaimniecībā zemes mērīšanai, gan militārajā jomā izlūkošanai un uzbrukumiem no gaisa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aizvien vairāk bezpilota lidaparātu izmanto arī civilajā jomā – dažādiem glābšanas darbiem un, piemēram, lielos ugunsgrēkos, apsekojot caurules, kurām nevar piekļūt cilvēki.

Tāpat kā visā pasaulē eBee lidaparātu izmanto arī Latvijā, konkrēti lauksaimniecības vajadzībām – apseko laukus un veic ikgadējās zemes mērīšanas.

Jau šonedēļ izstādē RIGA COMM 2014 eBee lidaparātu varēs apskatīt un aptaustīt, un nofotografēties ar to. Video formātā tiks demonstrēti eBee lidaparāta paraugdemonstrējumi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas