Latvijā dibināta “sabiedrība ar neierobežotām spējām” – Lāstu uzlikšana internetā

1 komentārs

Latvijā sākusi darboties “sabiedrība ar neierobežotām spējām”- Lāstu uzlikšana, kura darbības profils ir nolādēšana ar interneta starpniecību, sarunā ar portālu Skaties.lv pauda šā uzņēmuma direktors Armands Leimanis.

Patlaban gan uzņēmums vēl nav reģistrēts Uzņēmumu reģistrā, taču tas tiek pakāpeniski darīts, “pamatā izmantojot telepātiju”, sacīja A. Leimanis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lāsta uzlikšana internetā izmaksā aptuveni 50 eiro, taču A. Leimanis pauž, ka interesentu netrūkst. Piemēram, telefoniski jau uzlikts lāsts kāda sarūgtināta puiša bijušajai meitenei, “kura tagad jau noteikti ir aplējusies ar kafiju”.

Tajā pašā laikā viņš norāda, ka tas, ka pastāv interese par šādu lāstu uzlikšanu, “daudz ko stāsta arī par mūsu sabiedrību”.

Uzņēmuma direktors, jautāts pastāstīt par sevi, atzīst, ka Sātanam kalpo jau ilgi, taču ikdienā darbojas citā jomā – viņš ir ieguvis filozofa un tiesību zinātņu izglītību.

Lūk, ko par uzņēmumu Lāstu uzlikšana teikts tā aprakstā:

Lāstu uzlikšana nodarbojas ar lāstu, neveiksmju un dižķibeļu novietošanu uz Jūsu ienaidniekiem, melkuļiem un citiem oponentiem. To var izmantot arī brīvā laika pavadīšanai, uzliekot lāstu draugiem.

Lāstu uzlikšana piedāvā vairāku veidu lāstus par ļoti pievilcīgām cenām. Testa režīmā iespējams uzlikt “likstas” lāstu, lai pārbaudītu mūsu spējas.
Lāstu uzlikšana darbojas jau vairākus gadus, taču tikai tagad to iespējams izdarīt arī tiešsaistē. Ja esat dzīvē redzējis, ka kādam neveicas, visticamāk tas bija mūsu vai mūsu kolēģu dēļ.
Lāstu uzlikšana palīdzēs Jums attīstīt biznesu, nolādējot konkurentus, vai arī darīs Jūs laimīgus mīlas dzīvē, nolādot savus bijušos draugos vai topošo mīlu, ja tā ir kopā ar kādu citu.
Ekrānuzņēmums no Lāstu uzlikšana mājaslapas

Ekrānuzņēmums no Lāstu uzlikšana mājaslapas

1 komentārs

TOP komentāri

  • Uģis
    0

    Uģis

    Kur saite uz mājaslapu? :)

    03.08.2015 12:52

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas