Latvijā dibināta “sabiedrība ar neierobežotām spējām” – Lāstu uzlikšana internetā

2 komentāri
Latvijā dibināta “sabiedrība ar neierobežotām spējām” – Lāstu uzlikšana internetā
Foto: Lāstu uzlikšana

Latvijā sākusi darboties “sabiedrība ar neierobežotām spējām”- Lāstu uzlikšana, kura darbības profils ir nolādēšana ar interneta starpniecību, sarunā ar portālu Skaties.lv pauda šā uzņēmuma direktors Armands Leimanis.

Patlaban gan uzņēmums vēl nav reģistrēts Uzņēmumu reģistrā, taču tas tiek pakāpeniski darīts, “pamatā izmantojot telepātiju”, sacīja A. Leimanis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lāsta uzlikšana internetā izmaksā aptuveni 50 eiro, taču A. Leimanis pauž, ka interesentu netrūkst. Piemēram, telefoniski jau uzlikts lāsts kāda sarūgtināta puiša bijušajai meitenei, “kura tagad jau noteikti ir aplējusies ar kafiju”.

Tajā pašā laikā viņš norāda, ka tas, ka pastāv interese par šādu lāstu uzlikšanu, “daudz ko stāsta arī par mūsu sabiedrību”.

Uzņēmuma direktors, jautāts pastāstīt par sevi, atzīst, ka Sātanam kalpo jau ilgi, taču ikdienā darbojas citā jomā – viņš ir ieguvis filozofa un tiesību zinātņu izglītību.

Lūk, ko par uzņēmumu Lāstu uzlikšana teikts tā aprakstā:

Lāstu uzlikšana nodarbojas ar lāstu, neveiksmju un dižķibeļu novietošanu uz Jūsu ienaidniekiem, melkuļiem un citiem oponentiem. To var izmantot arī brīvā laika pavadīšanai, uzliekot lāstu draugiem.

Lāstu uzlikšana piedāvā vairāku veidu lāstus par ļoti pievilcīgām cenām. Testa režīmā iespējams uzlikt “likstas” lāstu, lai pārbaudītu mūsu spējas.
Lāstu uzlikšana darbojas jau vairākus gadus, taču tikai tagad to iespējams izdarīt arī tiešsaistē. Ja esat dzīvē redzējis, ka kādam neveicas, visticamāk tas bija mūsu vai mūsu kolēģu dēļ.
Lāstu uzlikšana palīdzēs Jums attīstīt biznesu, nolādējot konkurentus, vai arī darīs Jūs laimīgus mīlas dzīvē, nolādot savus bijušos draugos vai topošo mīlu, ja tā ir kopā ar kādu citu.
Ekrānuzņēmums no Lāstu uzlikšana mājaslapas

Ekrānuzņēmums no Lāstu uzlikšana mājaslapas

2 komentāri

TOP komentāri

 • Skolnieciņš
  0

  Skolnieciņš

  Mani interesē patiesas lietas, kas spēj pārveidot politiku un sabiedrības dzīvi...

  26.04.2017 06:28

 • Uģis
  0

  Uģis

  Kur saite uz mājaslapu? :)

  03.08.2015 12:52

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas