Latvietis Anglijā sabildē piekrasti, kur pirms miljoniem gadu bradājuši dinozauri

0 komentāri

Anglijā dzīvojošais latvietis, kurš sevi dēvē par Mick Grand, pārstāvot savu fotoaģentūru, brīvdienās devās uz vietu, kuru dēvē par Juras laikmeta piekrasti, un atkal iemūžinājis šo skaisto vietu.

Juras laikmeta piekraste (oriģinālvalodā – Jurassic Coast) ir tikai otrā vieta visā Lielbritānijā, kas iekļauta UNESCO pasaules mantojumā. Nosaukumu ieguvusi, pateicoties tam, ka gadu gaitā zinātnieki un arheologi tur atraduši neskaitāmas dinozauru kaulus un liecības par to, ka tie tur pirms vairākiem miljoniem gadu dzīvojuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: Swanage

“Citreiz ir forši tur sēdēt uz klintīm līdz naktij, klausīties okeāna šalkoņā un domāt par to, ka turpat – pirms daudziem gadiem – reāli staigāja dinozauri. Iespējams…,” smej Miks, kurš uz šo piekrasti cenšas aizbraukt paviesoties vismaz reizi gadā. Augšējā galerijā ir attēli no Swanage, kur fotogrāfs ciemojās tik tikko, bet pirms diviem gadiem apmeklēta Rietumlulvorta. Novērtē arī tu viņa veikumu!

FOTO: Rietumlulvorta

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas