Latvietis 50 tūkstošu konkurencē ticis labāko kandidātu vidū pasaules sapņu darbam

0 komentāri

Latvietis Viesturs Kančs izturējis 50 tūkstošu pieteikumu konkurenci un nokļuvis 90 labāko un prasmīgāko vietnes Instagram lietotāju vidū, kam būs iespēja nedēļu gozēties vienā no Turcijas labākajiem kūrortiem, turklāt par šīs atpūtas publicēšanu savā Instagram profilā arī saņemt algu.

Pirms kāda laika ceļošanas entuziasts, kam vietnē Instagram ir teju 17 tūkstoši sekotāju, pieteicās galvenā Instagram uzrauga amatam, izmantojot pašu sociālo tīklu. Nu viņš saņēmis atbildi no konkursa organizatoriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Liels paldies par tavu interesi galvenā Instagram uzrauga amatam Hillside Beach klubā. Mēs esam sagatavojuši sarakstu ar 90 labākajiem kandidātiem. Tika iesūtīti vairāk nekā 50 tūkstoši pieteikumu, un no tiem visiem TU esi labāko sarakstā!” vēsta paziņojums.

Lūk, ar kādiem FOTO Viesturs izpelnījies uzmanību ne vien Latvijā, bet arī pasaulē.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas