Latviešus sajūsmina jēdziena “buča” skaidrojums no 18. gs

0 komentāri

“Sievišķu rokas grāmatā”, visticamāk, rodamas atbildes uz simtiem sīku, bet sievietes mokošu jautājumu. Ja tevi kopš neatminamiem laikiem nomocījis, kā izskaidrot jēdzienu “buča”, kāds sociālo tīklu lietotājs nav turējis sveci zem pūra un laipni padalījies ar “ilustrāciju”.

Antropologiem, vēsturniekiem un pat filozofiem nav izdevies nonākt pie vienota kopsaucēja par pirmo pārīti, kuri mīlestību viens otram apliecināja skūpstoties. Bet jēdziens ”buča” nav palicis bez uzmanības kādā 18. gs Sievišķu rokas grāmatā:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Skūpsts jeb buča, saukts arī šmauksts, ir no mīlestības cēlusies un viņā iedegusies tāda lūpu satikšanās, kur divu personu mutes top tik cieši viena otrai piespiestas, ka viņu lūpas pie to atvilkšanas izdod īstu un skaidri sadzirdamu paukšķi, kas abpusīgu patiku nozīmē.”

Sociālo tīklu lietotāja Artūra “atradums” pamazām iemanto popularitāti vietējo “soctīklotāju” vidū.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas