Latviešu un krievu jaunieši sarīko nežēlīgu kautiņu

83 komentāri

Kāds aculiecinieks uzfilmējis, kā bariņš latviešu un krievu jauniešu attiecības noskaidro pēc sentēvu metodēm – kārtīgi izvillojoties.

No video noprotams, ka pāridarījumu un aizvainojumu, kas pāraudzis atklātā konfliktā ar dūru vicināšanu, sākotnēji risina divi jaunieši džentlmeņu duelī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pavisam ātri tas pārtop nežēlīgā kautiņā, līdz, protams, viens no kaušļiem gūst pārākumu. To acīmredzami neiztur viens no piekautā jaunieša paziņām, kurš ar nodevīgu āķi mēģina atriebties pāridarītājam.

Foto!

Tas izrādās starta šāviens visiem pārējiem, kas, noskatoties kautiņā un uzmundrinot sevi un pārējos ar nenormatīvo leksiku, ir pamatīgi iekarsuši. Tālāk seko tas, ko varētu nosaukt par cīņu bez noteikumiem, – jaunieši cits citam sit, sper, uzbrūk no muguras un saudzētas pat netiek meitenes. Nav gan īsti skaidrs, kurā Latvijas pilsētā tas ir noticis un kur tajā brīdī bija vietējā policija.

Brīdinām, – video redzama vardarbība un dzirdama necenzēta valoda!

Video!

83 komentāri

TOP komentāri

 • oak
  +1

  oak

  ko tu piipa kropli ! ej kauties ! xDDDD

  12.02.2015 17:49

 • Kristine
  0

  Kristine

  Man vienalga kas tur vainigs vai ne bet jus kur dzivojiet idiodu bars!Kauns par jusu vecakiem kas nav varejushi izaudzinat normalus bernus bet kautkadus banditus!Kur skatas valdiba un likumu aizstavji visiem jums sastaditu administrativu protokola ar sodu par 1000€ lai nakosh reiz aizmirstu par tadam lietam!Tas pusis zalja t-krekla sasits lidz nezhelibai!Fuj kauns pad Latvieshiem!Un vel filme un liek interneta!Navvarduvienkarshi!Uz kadu koloniju jus visus uz paraudzinashanu.

  15.03.2015 20:05

 • anonīms
  0

  anonīms

  Ko jūs tur sakat, ka šie jaunieš nevar šajā gadījumā kautiņā aizstāvēt sevi? Ja latv. Saka viss miers bet krievi turpina kauties!

  17.02.2015 21:00

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas