Latviešu striptīzdejotāju šovs – viens no gaidītākajiem Erotā

0 komentāri

Ziemeļniecisku vīrišķību un dzelžainu atlētiskumu uz Erota skatuves 19. un 20. februārī demonstrēs latviešu striptīzdejotāju apvienība MALE Empire NIGHT out SHOW. Dāmas, saturieties – šovs Lasvegasas stilā atmodinās vēl nebijušu emociju gammu!

Pieņemts uzskatīt, ka skaistākās un seksīgākās sievietes mīt Latvijā, taču vīrieši ne mazākā mērā neatpaliek no dāmām . Vismaz tādi ir MALE Empire NIGHT out SHOW profesionālie striptīzdejotāji, kas piedalīsies šī gada Erotā. Starp citu, tas ir viens no gaidītākajiem priekšnesumiem, norāda erotikas festivāla rīkotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Katrs no puišiem iemieso savu tēlu – no saldā līdz sliktajam zēnam. Varēs redzēt gan akrobātiskus, galvu reibinošus trikus, kas liks uzvirmot sievišķajiem hormoniem, gan pikantu humoru, kas kutinās skatītāju intīmāko sajūtu kārpiņas. Latviešu striptīzdejotāji apgalvo: ”Mēs nebaidāmies domāt ārpus rāmjiem!”

Foto

Lasvegasas stila šovā varēs vērot pavedinošas kustības, kas ietērptas dzīvīgā horeogrāfijā. Vienīgais, ko šovā gandrīz nemaz nevarēs redzēt, ir apģērbs! Priekšnesumā galveno lomu spēlēs spēcīgo un seksapīlo Baltijas puišu ķermeņi, kas iemieso ziemeļniecisku vīrišķību un raupjumu.

MALE Empire NIGHT out SHOW piedāvās vairāku stilu priekšnesumus, kas apmierinās dažādas gaumes – gan tās dāmas, kuras jūk prātā no saulē iedegušiem kovbojiem, kas spējīgi savaldīt pašus mežonīgākos mustangus, gan tās, kuras dod priekšroku ritmiskām deju kustībām un atlētiskiem puišiem ar saplēstiem džinsiem. Šie puiši nemīl uz skatuves atrasties vieni, tāpēc varbūt tieši tu būsi izredzētā, kura varēs kāpt uz skatuves un piedzīvot nebijušas emocijas.

Erots ir ideāli piemērots vecmeitu ballītei vai nerātnām dzimšanas dienas svinībām. Tas noteikti atmodinās jaunas emocijas un ļaus piedzīvot kaut ko atmiņā paliekošu un vienreizēju!

Oficiālais Erots 2016 pre-party naktsklubs Coyote Fly.

Biļetes uz Erots 2016 var iegādāties Biļešu servisa kasēs visā Latvijā, Ķīpsalas hallē (darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.30) un intīmpreču veikalā Kupidons plus, kā arī internetā. Pasteidzies iegādāties biļetes par 14 eiro, jo, tuvojoties karstajam pasākumam, kā arī pasākuma laikā biļetes kļūs dārgākas!

Erots 2016 norises laiki: 19. un 20. februāris 18.00–03.00.

Erotikas festivālu-izstādi Erots 2016 organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas