Latvieši internetā pasmejas par sieviešu dzelžaino loģiku virtuvē

0 komentāri

Par interneta jokdaru klasiku jau kļuvuši jociņi par praktisko latvieti. Nu asprāši nolēmuši spert soli uz priekšu, aplūkojot, cik praktiskas un saimnieciskas ir tieši mūsu daiļā dzimuma pārstāves.

Kādas sievietes stāsts

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nolēmu pagatavot vienkāršus salātiņus, lai iepriecinātu ģimeni. Salāti ar vistu. Tieši bija palikuši daži gabaliņi vārītas vistas, neviens jau tāpat vairs neēdīs. Šajos salātos vajadzīgi ananasi. Izlietoju augļus no bundžas, bet palika sula. Izdzert? Negribu… Izliet? Žēl. Atcerējos viena pīrāga recepti, tur tieši vajadzīga ananasu sula. Uztaisīju pīrāgu. Bet tur bija vajadzīgi tikai olu dzeltenumi, bet baltumi palika. Nemetīsi taču ārā! Ielikt ledusskapī – vienalga pēc tam izmetīšu.

Izdomāju! Var uztaisīt bezē. Viegli, ātri, garšīgi! Bezē izmantoju citrona miziņu. Citrons palika pliks… Ja atstāšu, tas ātri sažūs. Ko darīt ar citronu? Jā! Sanāks garšīga mērcīte salātiem. Salātos izlietoju pusi no sīpola. Bet otra puse guļ un skatās uz mani. Kur to likt? Var pagatavot garšīgu tomātu mērci spageti. Atradu ledusskapī pašas taisītu tomātu sulas burku. Izlietoju pusi. Bet – ko ar pārējo darīt? Žēl, ja aizies postā. Pati vasarā gatavoju. Dabīgs, bez konservantiem, atvērts ilgi neglabāsies.

Drusku padomāju un nolēmu izvārīt boršču. Bet diemžēl mājās nebija bietes. Ātri aizskrēju uz veikalu. Nopirku bietes, kartupeļus, biezpienu, krējumu, zobu pastu, zeķes (ar atlaidi), čības (arī akcija), vairākus iepakojumus ziepes, katram gadījumam. Atpakaļceļā iegāju bankā, tur samaksāju par komunālajiem pakalpojumiem, pie bankas ieskrēju darbnīcā, izņēmu kurpes no remonta, maizes kioskā nopirku bulciņas bērniem skolai sviestmaizēm.

Knapi tiku līdz mājām ar to visu. Pagatavoju boršču. Šoreiz nepievērsu uzmanību, vai kas palika pāri. Iekritu krēslā, mugura sāp, kājas krīt nost, rokas nejūtu…

Sēžu un domāju: “Nenormālā! Labāk būtu izdzērusi to ananasu sulu!”

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas