Latvieša bildētu attēlu superzvaigzne Madonna ieliek savā Facebook kontā!

0 komentāri

8. novembrī, Čehijas galvaspilsētā Prāgā, O2 Arēnā, popa karaliene Madonna sniedza savu koncertu Rebel Heart Tour pasaules turnejas ietvaros. Kā tas mēdz notikt, kad pasaules mēroga zvaigznes koncertē kaut kur Latvijas tuvumā, arī uz šo koncertu devās pašmāju fani, un viens no viņiem nākamajā dienā tika īpaši “atalgots”.

“Īsti nezinu, kā tieši bilde tika pārpublicēta. Bildi ieliku savā Instagram profilā uzreiz pēc koncerta. No rīta pamodos un nolēmu ieiet FB [sociālajā vietnē Facebook – red.] un paskatīties vai Madonnas lapā nav ielikts kaut kas no koncerta. Pēkšņi ieraudzīju pārsteigumu – savu bildi Madonnas FB, Instagram un Twitter profilos,” portālam Skaties.lv atklāja Edgars.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Living for Love

A photo posted by E D G A R S (@edgarsgerhards) on

“Thank you for having us in your beautiful mystical and mysterious city! We love you Prague! ❤️ #rebelhearttour” -Madonna

Posted by Madonna on Sunday, November 8, 2015

Puisis uzreiz pēc koncerta savos sociālajos tīklos nopublicēja bildi ar pašu popzvaigzni, bet jau nākamajā dienā viņu gaidīja īpašs pārsteigums – Madonnas sociālo tīklu uzturētāji jau bija pārpublicējuši to.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas