Lāsti tiek uzlikti arī sabiedrībā pazīstamām personām, uzskata lāstu uzlicējs

0 komentāri

Deputāta Artusa Kaimiņa sakaušanās bārā, kā arī mediju bijušā uzrauga Aināra Dimanta atbrīvošana no darba nav nekas cits, kā vien lāsta uzlikšanas sekas, pārliecināts Armands, kurš nesen izveidojis īpašu mājaslapu, kurā piedāvā uzlikt lāstus.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka Latvijā sākusi darboties ”sabiedrība ar neierobežotām spējām”- Lāstu uzlikšana, kura darbības profils ir nolādēšana ar interneta starpniecību.

Kā īsti notiek lāsta uzlikšana?

Lāstu uzlicējs stāsta, kā notiek šis process: “Tiek saņemts pasūtījums, ka cilvēkam vajag uzlikt lāstu. Tad notiek rituāls, kas jāveic pusnaktī – tiek izslēgtas visas gaismas ārā, daudz kas tiek dedzināts, šis tas birdināts, un tad cilvēkam ir lāsts,” tieši tik vienkārši mistisko procesu apraksta Armands.

Lāstu uzlikšana – bizness

Armands nemaz neslēpj, ka lāstu likšana ir bizness, ar kuru var nopelnīt. “Tas viss ir bizness, tā ir peļņa. No tām nejaucībām savā starpā citi cilvēki pelna, mums tas ir ļoti izdevīgi,” stāsta Armands.

Tāpat viņš norāda, – lāstus nevar uzlikt tad, ja tiem cilvēks netic. Tas darbojoties kā bruņas.

Baznīca saķer galvu

Tikmēr mācītājs Andris Kravalis norāda, ka garīgajā pasaulē šāda lāstu likšana nepaliek bez sekām – cilvēks kļūst nemierīgs, nevar gulēt, viņam nav miera. “Ar šīm sekām ir jācīnās, un baznīca ar to dara no dienas dienā,” stāsta garīdznieks, kurš asi kritizē šādas prakses piekopšanu un aicina cilvēkus nenodoties šādām nešpetnībām.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas