Laivotāji izaicina Amatas krāces

0 komentāri

Vidzemē šodien, 3. martā, bijuši gana mainīgi laikapstākļi – saulains laiks mijās ar lietu un vēju. Taču tas neatturēja ūdens sporta entuziastus iekarot krāčainos Amatas ūdeņus.

Amatas krastos šodien rosījās gan kanoe laivu, gan piepūšamo laivu entuziasti – visiem galvā ķiveres, kā arī uzvilktas drošības vestes. Upe pavasara laikā ir neprognozējama, līdz ar to arī bīstama. Pēdējā 52 gada laikā, kopš šeit notiek pavasara ūdens sacensības, bijuši arī nelaimes gadījumi, taču šodien viss noritēja mierīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto!

 

Šogad sacensībās piedalījās ap 40 laivu, kas gan salīdzinoši mazs dalībnieku skaits. Organizatori norāda – pie vainas, iespējams, ir gan aukstais un nepatīkamais laiks, taču vēl vairāk uz sver uz faktu, ka vēl tikai pagājušajā nedēļā Amatā esot bijis ļoti zems ūdens līmenis, tā apdraudot sacensību norisi vispār. Tomēr sastaptie un aptaujātie sacensību dalībnieki izskatījās gana mundri un priecīgi par iespēju izbaudīt ūdens priekus!

Vairāk skaties video!

Laika ziņas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā