Laivas varat atstāt mājās, jeb daži Prāta vētras padomi, ko iesākt koncerta dienā!

0 komentāri

Ilgi gaidītais brīdis ir klāt – 29. augusts, Prāta vētra noslēdz savu, nu jau kārtējo Latvijas koncerttūri – 7 soļi svaiga gaisa. Portāls Skaties.lv no pašas grupas dalībniekiem – ģitārista Jāņa Jubalta un bundzinieka Kaspara Rogas – vēlējās noskaidrot, ko der ielāgot šodien, koncerta dienā, lai vakara pasākums būtu neaizmirstams.

“Noteikti derētu labi izgulēties, jo koncertā būs nepieciešams ļoti daudz enerģijas. Pie tā visa jābūt arī sausām, tīrām rokām – lai nebūtu sasvīdušas. Tas ir ļoti svarīgi, jo tad cilvēks nervozē!” stāsta Jubalts, kuru smejoties pārtrauc Roga: “Nepieciešams izkalt balsi un ņemt līdzi savu dziedamo grāmatu. Un ko vēl!? Par pārējo rūpēsimies mēs!” Grupas ģitārists, ņemot vērā mainīgos laikapstākļus, faniem iesaka arī kājas turēt siltumā, sildot tās ar siltām zeķītēm. “Airi un laivas atstājiet mājās, to līdzi neņemiet!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Šodien, 29. augustā, grupa Prāta vētra ar koncertu Rīgā noslēgs šīs vasaras koncerttūri 7 soļi svaiga gaisa, kuru jau ir izbaudījuši 50 000 cilvēku Jelgavā, Ventspilī un Valmierā. Biļetes tirdzniecībā nopērkamas eKase.lv un t/c Spice, cena – 25 eiro. Fanu un VIP zonu biļetes ir izpārdotas. Biļešu cena pie ieejas būs 30 eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas