Labvēlīgais tips izdod ”grila dziesmu” Nianses

1 komentārs

Grupa Labvēlīgais tips iepriecina savus fanus ar jaunu singlu Nianses un cer, ka tas kļūs par šīs vasaras dārza ballīšu galveno grāvēju.

”Dziesma dziedama pie ugunskura vai grila. Dažādās kompānijās vai pat vienatnē, jo kaut ko lipīgāku, kā arī vēl absurdāku piedziedājuma minimālisma ziņā izdomāt laikam vairs nevar,” akcentē mūziķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par dziesmas melodiju tradicionāli parūpējušies Andris Freidenfelds, Normunds Jakušonoks un Ģirts Lūsis. Par tekstu atbildība jāuzņemas Andrim Freidenfeldam. To visu skaņās iemūžināt palīdzēja Lotars Lodziņš un Jānis Kalve no Labo ierakstu studijas.

Pēc ilgāka pārtraukuma Labvēlīgais tips izveidojis dziesmai arī videoklipu, kuru nofilmēja un samontēja Mikus Druķis un Dāvis Jansons. Mīmu lomās Andris Apinis un Pēteris Rimšs. Fimēts Carnikavā un Ronalda Šulca fotostudijā.

Grupas Labvēlīgais tips vienīgais publiskais koncerts šovasar notiks 11. jūlijā Zvejnieksvētkos Rojā.

Atgādinām, jauno programmu Brīvības nianses būs iespēja redzēt 31. oktobrī Vidzemes koncertzālē Cēsis, 7. novembrī Rēzeknē Latgales vēstniecībā Gors un 18. novembrī Arēnā Rīga. Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv.

1 komentārs

TOP komentāri

  • kols
    +1

    kols

    stulbuma tips nekads labveligais

    12.06.2015 14:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas