Labas audzināšanas ABC – “likumi”, kas liks pasmaidīt

0 komentāri

Meitenēm un sievietēm jāapzinās, ka vējš dažkārt planda un saceļ svārkus un kleitas. Tādēļ, braucot ar velosipēdu, vienmēr atbilstoši jāapģērbjas – šādi skan viens no 1978. gada grāmatā lasāmiem labas uzvedības likumiem.

Tava uzvedība ir tavs spogulis. Tam spilgtu apliecinājumu var rast 1978. gadā izdevniecībā Liesma klajā nākušajā Irēnas Gumovskas grāmatā Labas audzināšanas ABC. Maldās tie, kuri uzskata, ka laba uzvedība ir vecmodīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Laba audzināšana un prasme veidot attiecības ar citiem cilvēkiem nodrošina mums vismaz pusi dzīves panākumu,” raksta grāmatas Labas audzināšanas ABC autore. Lai arī kopš grāmatas izdošanas pagājuši gandrīz 40 gadi, nomainījusies mode, sociālā iekārta un šķietami vaļīgāki kļuvuši morāles principi, mēs tomēr gribam ticēt, ka priekšstati par labi audzinātu cilvēku palikuši nemainīgi. Tiesa, grāmatā atrodama virkne noteikumu, kas šodien liek pasmaidīt.

Piedāvājam interesantāko labas audzināšanas likumu esenci jeb rekomendācijas, kā pareizi uzvesties lielveikalā, kinoteātrī, restorānā, ciemos un ko tērpt mugurā, ja brauc ar velosipēdu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas