Kuldīgas velofestivālā piedalās 1500 riteņbraucēju

0 komentāri

Simtiem Kuldīdznieku šodien sēdās uz velosipēdiem. Tur jau astoto reizi notika lielākais nekomerciālais velofestivāls – Velodiena Kuldīgā.

Visi dalībnieki startēja vienā – tautas klasē, taču katram bija iespēja izvēlēties saviem spēkiem atbilstošu distanci – 18, 39 vai 52 kilometrus. Kopumā braucienā devās vairāk nekā 1500 riteņbraucēji. Maršruti tikuši veidoti tā, lai dalībniekiem būtu arī ko redzēt. Pa veco Alsungas bānīša ceļu riteņbraucēji devās uz Īvandes muižu un Ēdoles pili un atpakaļ uz Kuldīgu. Velobrauciena mērķis ir veicināt riteņbraukšanas kultūru un zaļo domāšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kuldīgas aktīvās atpūtas centra vadītājs Artis Gustovskis sstāsta: ”Šī ir lielā tautas klase – tas galvenais uzdevums un mērķis mums ir veselības veicināšana un uzlikt cilvēkus uz riteņiem un patiess prieks, ka katru gadu pienāk klāt kāda tantiņa vai kungs gados un saka – biju spiests nopirkt riteni.

Šovakar pēc tumsas iestāšanās Kuldīgā notiks arī nakts brauciens, kurā var piedalīties jebkurš, kura velosipēds ir aprīkots ar gaismas lukturīti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas