Kulakova naktī vilciena vagonu demolēt tomēr nedrīkstēs

0 komentāri

Pretēji iepriekš izskanējušajai informācijai un intervijās ar grupu Pērkons paustajai iecerei, festivāla Kulakova nakts rīkotāji akcentē, ka nekāda vagona demolēšana 22. augusta pasākuma laikā nav ne paredzēta, ne ieplānota, informē producents Sandis Mohovikovs.

“Vēlreiz atkārtoju: iespējams, ka Ogres estrādē tiks novietots vilciena vagons, taču par tā demolēšanu nevar būt ne runas. Vairāk tas ir plānots kā apskates objekts, pie kura koncerta apmeklētāji varēs bildēties; tāpat būs iespēja fotografēties gan ar grupu Pērkons, gan pašu pasākuma “vaininieku Juri Kulakovu. Taču šī ideja par vilciena vagona novietošanu Ogres estrādes teritorijā vēl tiek saskaņota – īpaši tādēļ, ka no Ogres pašvaldības un Valsts policijas esam saņēmuši aicinājumu vagonu estrādes teritorijā nenovietot, lai izvairītos no iespējamiem incidentiem. Tādēļ tas, būs vagons vai nē, vēl ir atklāts jautājums,” norāda grupas Pērkons menedžeris un Kulakova nakts producents Sandis Mohovikovs. ”Taču galvenais ir un paliek koncerts, un ir pilnīgi skaidrs, ka Kulakova nakts būs maģiska,” viņš papildina.

Pēc pasākuma sadarbībā ar Pasažieru vilcienu tiks norīkots speciāls vilciena sastāvs, kas koncerta apmeklētājus vedīs atpakaļ uz Rīgu. Vilciena precīzs atiešanas laiks vēl tiek precizēts, un par to koncerta rīkotāji informēs atsevišķi. ”Pavisam droši ir zināms, ka vilciena vagonos pēc A/S Pasažieru vilciens lūguma tiks nodrošināta apsardze, lai izvairītos no jebkādiem incidentiem,” stāsta S. Mohovikovs.

Jau ziņots, ka 22. augustā Ogres estrādē notiks pirmais festivāls Kulakova nakts, kas tiek rīkots, pieminot 1985. gada leģendāro grupas Pērkons koncertu Ogres estrādē, pēc kura tika izdemolēti divi vilciena Ogre-Rīga vagoni, bet grupas darbība jau nākamajā dienā tika aizliegta uz vairākiem gadiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas