Kucēni met izaicinājumu amerikāņu futbolam

0 komentāri

Amerikāņu futbola finālspēle jeb Super Bowl ir viens no gada skatītākajiem sporta raidījumiem ASV. Tiem, kuriem šis sporta veids neieinteresē, televīzijas kanāla Animal Planet radošā komanda piedāvā alternatīvu izklaidi – tādas pašas sacensības, kur futbolistu lomās iejutušies 85 kucēni.

Neparastā kucēnu futbola finālspēle šogad Ņujorkā norisinājās jau 11. reizi. Šoreiz kucēni bija 14 līdz 21 nedēļu veci, viņu krāsai un šķirnei nebija nozīmes. Kā skaidro pasākuma producente Melinda, raidījuma veidotāji meklē dažādu šķiršu suņus gan ar īsu, gan garu spalvu un pēc iespējas dažādākās krāsās. Netiek arī veikta iepriekšēja atlase, kur meklē īpaši aktīvākos un sportiskākos suņus. ”Galvenais, lai sunīšu būtu jauki,” skaidro producente.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dzīvnieku sportiskuma un komandas gara izrādīšana ir tikai viena no neparastā pasākuma daļām. Otra – popularizēt dzīvnieku ņemšanu no patversmēm. Visi suņi, kas piedalījās futbola finālspēlē, tika paņemti no patversmēm dažādās ASV pilsētās.

Amerikāņu futbola finālspēle Super Bowl ar profesionālo futbolistu piedalīšanos ik gadu ASV ir viena no skatītākajām pārraidēm. Arī suņu futbolu skatās vairāki miljoni skatītāju. Pērn neparasto pārraidi noskatījās 13,5 milj. interesentu. Šogad to televīzijas ekrānos būs iespējams vērot 1. februārī.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas