Kubieši pirmo reizi iemēģina īstu slidotavu

0 komentāri

Milzu pārsteigumu Kubas galvaspilsētas Havannas iedzīvotājiem sarūpējis kāds amerikāņu mākslinieks. Starptautiska mākslas projekta laikā viņš vienā no siltās un saulainās pilsētas centrālajiem laukumiem izveidojis slidotavu.

Havanā sākusies 12 biennāle, kurā ar saviem darbiem piedalās vairāk nekā 200 mākslinieku no 40 valstīm. Tostarp arī Ņujorkas mākslinieks Hercogs Rilejs, kurš vienā no Havanas slavenākajām vietām – Malekona esplanādē – ierīkojis interaktīvu slidotavu. Tā simbolizē atkusni Amerikas–Kubas attiecībās pēc vairāk nekā 50 gadu ilgām nesakaņām.

Lai kubieši varētu izbaudīt salā līdz šim neredzētu izklaidi, Rilejs no Ņujorkas atvedis arī 200 pāru slidu.

Par sintētisko ledu zem karsējošās Karību saules sajūsmā ir gan veci, gan jauni. Taču tikai bērni un jaunieši ir gana droši, lai iemēģinātu slidas. Kāds kubiešu puisis atzīst, ka slidošana viņam ir kas pilnīgi jauns. Tas esot lielisks sports, un viņš gribētu ar to nodarboties arī turpmāk.

Rilejs arī nedomā apstāties tikai pie slidu iemēģināšanas. Biennāles laikā, kas ilgs līdz 22. jūnijam, viņš uz ledus plāno organizēt arī hokeja spēles, daiļslidošanas skates un pat rokkoncertus.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas