Kristaps… Porziņģis! Transleiteris laiž klajā savu jaunāko oriģināldziesmu

0 komentāri

Līdzīgi kā to izdarīja duets Olas ar mūsu, iespējams, zināmāko pašreizējo Nacionālās Hokeja līgas (NHL) pārstāvi Zemgus Girgensonu, tā arī zināmākā pašmāju tulku grupu Transleiteris radījis ko līdzīgu, tikai par cita sporta veida pārstāvi – nule kā NBA jeb Nacionālajā Basketbola asociācijā draftēto Kristapu Porziņģi.

Slaids, kustīgs, 2,16 metrus garš, turklāt met ar apbrīnojami augstu precizitāti – ne velti tieši Kristaps ir līdz šim no Baltijas visaugstāk draftētais basketbolists NBA. Un ne velti tieši par viņu jau tiek sacerētas dziesmas, un šoreiz kā pirmie to atklāj Latvijā zināmais Transleiteris, kurš šoreiz nolēma nevis kādu dziesmu iztulkot, bet gan radīt paši savu skaņdarbu – #PORZIŅĢIS.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Kā rakstīts video aprakstā, “ar lepnumu un labi padarīta darba sajūtu piedāvājam savu jaunāko oriģināldziesmu – veltījumu uzlecošajai latviešu zvaigznei Kristapam Porziņģim. Dziesma par 100% ir tīrradnis un līdzība ar jebkādu citu kompozīciju gluži vienkārši nav iespējama.” Interesanti, ko par šo teiks pats sportists. :)

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas