Krievu mākslinieks izgudro muzikālu tetovējumu

0 komentāri

Jauno mediju mākslinieks Dmitrijs Morozovs no Krievijas radījis mūzikas instrumentu, kas spēj nolasīt un pēc tam atskaņot viņa tetovējumu.

Neparasto ierīci Dmitrijs Morozovs izveidojis no veciem skeneriem. Tā uztver, kur tetovējumā ir tumšs laukums un kuru ķermeņa daļu tinte neklāj, un tādā veidā rada no tā mūziku.

Pagaidām gan šī ierīce uztver tikai paša Dmitrija tetovējumu. Tas ir veidots kā svītru kods, un to mākslinieks radījis īpaši šai ierīcei. Viņš to izstrādājis, jo esot vēlējies ar to uzstāties savos priekšnesumos.

Dmitrijs ir plaša spektra mūziķis un nestandarta skaņas un video mehānismu inženieris. Viņa galvenais darbības princips ir tā dēvētā circuit bending jeb nestandarta risinājumi mikroshēmu darbības režīmā.

Ar savām audiovizuālajām performancēm Dmitrijs uzstājies daudzās pasaules valstīs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas