Krievijai pašiem sava Betmens – meitene?

0 komentāri

Par taisnīgumu pasaulē – skan varbūt nedaudz smieklīgi, bet, ja Tev ir motocikls un esi meitene, vari atļauties to, par ko vīriešu kārtas pārstāvji, visticamāk, nekavējoties dabūtu pa muti. It īpaši Krievijā. Taču šai meitenei nav bail no ne kā. Nenoliegsim, ka noteikti nostrādā arī pārsteiguma moments. 

It kā šķietami parasta lieta – met izsmēķi miskastē, bet netrāpi. “Aj, nekas!” Taču, ja tā pasaulē vienlaicīgi izdara miljons cilvēku, mūsu zemītei zem kājām nākotnēs klājas ļoti slikti. Tāpēc Krievijā ir uzradusies meitene ar “moci”, kas cīnās par to, lai savu “makdonalda” maisiņu tomēr izmet miskastē, nevis stāvlaukumā no savas mašīnas. Ja atrodies pašlaik Krievijā, skaties, vai visu savus atkritumus trāpi miskastē…

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas