Krāšņi FOTO: kā kungi sieviešu dienā pēc tortes skrēja

0 komentāri

Lai atgādinātu par dāmu sveikšanas tradīcijām Starptautiskajā sieviešu dienā, 8. martā tirdzniecības centrā Spice notika īpaša aktivitāte – Skrējiens pēc Cielaviņas.

Īpašajā stafetē piedalījās teju pussimts drosmīgu un atraktīvu vīriešu, kuri labprāt pierādīja savu izveicību un nopelnīja gardo torti Sieviešu dienas svinībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ātrākais skrējējs izrādījās Aldis Križus no Rīgas, kurš skrējienā piedalījās un uzvarēja savai sievai par prieku. Aldis balvā ieguva 12 Cielaviņas īpašajiem dzīves brīžiem.

Cielaviņa ir populārākā Staburadzes torte, ko jau 40 gadus gardēži ceļ galdā dzimšanas dienās, darba jubilejās, valsts svētkos, kā arī Sieviešu dienā.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas