KONKURSS: Meklējam šī pavasara nobļautāko balsi!

1 komentārs

Hokeja trakuma pirmais posms jau gandrīz pusē, kas nozīmē – balsīm jābūt iesildītām. Kāda fane, kas nupat pārradusies no Prāgas, kur vēroja pirmās mūsu hokejistu spēles, atsūtījusi mums video, kurā dzirdams, kā viņa dzied “hokeja fanu balsī”. Tu uzdrošinātos ko tādu izdarīt?

Iedvesmojoties no šīs meitenes, nolēmām, ka arī Tu vari mums iesūtīt video ar to, cik labi vai ne tik labi izklausies pēc kādas no hokeja spēlēm, un cīnīties par šī pavasara nobļautākās balss titulu. Uzvari un tiec pie pārsteigumiem no portāla Skaties.lv! To, kurš tad īsti ir titula cienīgs, novērtēs portāla īpašā žūrija, bet, ja iesūtījumu būs daudz, piedāvāsim par nobļautākajām balsīm arī nobalsot!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

Viss, kas Tev jāizdara – ja jūti, ka Tava balss ir pamatīgi cietusi pēc pirmajām spēlem, nofilmē to, kā dziedi kādu no latviešu dziesmām, ievieto savā YouTube vai failiem.lv kontā un saiti ar savu veikumu ieraksti šī raksta komentārā līdz pat pēdējai mūsējo cīņai! Lai nekavētu ne Tavu, ne mūsu laiku, maksimālais pieļaujams video garums – 30 sekundes.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Līga Kozlovska
    +2

    Līga Kozlovska

    Malacis Māsa!!! :) Esi labi atbalstījusi mūsējos ;)

    05.05.2015 19:02

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas