Komiķis ieiet vēsturē ar 86 stundas ilgu priekšnesumu

0 komentāri

Kāds Kolumbijas komiķis iegājis Ginesa rekordu grāmatā ar visai neparastu sasniegumu. Viņš uzjautrinājis publiku 86 stundas bez apstājas.

Nav ziņu par to, vai kāds ir redzējis šo uzstāšanos no sākuma līdz galam – tā sākās piektdienas rītā un turpinājās līdz pirmdienas vakaram.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

86 stundas ilgo priekšnesumu izpildīja kolumbiešu komiķis Hosē Ordoness, cenšoties pārspēt pats savu joku stāstīšanas rekordu. Šajā reizē viņš jokoja par visu bez apstājas – tostarp par sevi, akcentējot, ka šis rekords viņam nepieciešams, lai varētu samaksāt par īri un veikt līzinga maksājumus par auto, kā arī pabarot savus četrus bērnus.

Ginesa rekordu grāmatas pārstāvji atļāva Ordonesam reizi stundā uz 5 minūtēm atpūsties, viņa veselības stāvokli uzraudzīja arī ārsti, ņemot vērā, ka trīs naktis viņam jāiztiek bez miega.

46 gadus veicis komiķis savu pirmo rekordu uzstādīja jau 1993. gadā ar 24 stundas garu priekšnesumu. Pirms diviem gadiem viņš to pārspēja ar 80 stundu rekordu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas