Komiķis Edgars Bāliņš publicē savu pirmo stāvizrādi Bez maz vai!

0 komentāri

Šodien portālā Skaties.lv ir neoficiālā stand-up komēdijas diena. Tagad piedāvājam apskatīt vēl viena komiķa veikumu, kurš internetā publicē savu pirmo stāvizrādi.

Latviešu komiķis Edgars Bāliņš video vietnē YouTube ievietojis savu pirmo soloizrādi ar nosaukumu Bez maz vai. Kā atzīst pats komiķis: “Es vēlos atvadīties no vecā materiāla, tādēļ publicēju to internetā, kur to bez maksas varēs aplūkot ikviens interesents. Lai gan izrāde pilnā veidā ir ”nospēlēta” tikai četras reizes, varu teikt, ka šajā materiālā vairs nesaskata lielu potenciālu. Tieši šā iemesla dēļ ķēros pie jaunu joku rakstīšanas!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jauno uzstāšanos ar “svaigajiem” jokiem Bāliņš sola uz šā gada otro pusi. “Negribu vēl pārsteigties ar secinājumiem un solījumiem, bet pašlaik redzu, ka tas varētu būt rudens sākums.”

Stāvizrāde Bez maz vai

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas