Kolorado sācies marihuānas ēdienu bums

0 komentāri

Pagājis gads kopš Kolorado štatā legalizēta marihuāna. Tas pamudinājis arī pavārus un konditorus nu jau legālo vielu iekļaut savos ēdienos.

ASV Kolorado štats kļuvis par pirmo vietu pasaulē, kur ikviens, kas sasniedzis 21 gada vecumu, var oficiāli iegādāties un smēķēt marihuānu. Kamēr amatpersonas rēķina, cik miljonu dolāru gada laikā štata kasē ienesuši reibinošās zālītes biznesa legalizēšana, apliekot to ar nodokļiem tāpat kā alkohola tirdzniecību, Dixie Elixirs virtuvē top pirmie marihuānu saturošie produkti – Dixie rullīši, baltā piparmētru šokolāde un trifeles.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kaut kritiķi norāda, ka marihuānu pārdozēt, to ēdot, ir daudz vienkāršāk, bodītes turētāji stāsta, ka apreibinošie našķi masu psihozi nav izraisījuši un viss tiek rūpīgi kontrolēts.

Tiek lēsts, ka no marihuānas pārdošanas iekasētā nodokļu nauda mērāma 400 miljonos ASV dolāru, daļa no tās tiks novirzīti štata skolām un ieguldīta citās jomās, veicinot štata ekonomisko izaugsmi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas