Ko tālruņa krāsa liecina par tā īpašnieku

2 komentāri

Ekspresīviem un sabiedriskiem cilvēkiem krāsu terapeite Elita Goldmane iesaka izvēlēties izteiksmīgi zilās krāsas viedierīci, savukārt zaļā veiksmīgi papildinās tos, kuri augstu vērtē uzticību un godīgumu.

Topāza zilais

“Cilvēkus, kuri izvēlas topāza zilo, var raksturot kā līdzsvarotus ideālistus. Šīs personas ir ļoti sabiedriskas un ģimeniskas, citu vidū izceļas ar uzmanības apliecinājumiem. Tie, kas dod priekšroku topāza zilajai krāsai, ir izteikti kolektīvisti, kuriem svarīga komunikācija,” stāsta krāsu terapeite un psiholoģe Elita Goldmane.
Viņa piebilst, ka krāsas spilgtums paaugstina spēju apzināti paust pozitīvas emocijas un pastiprina vienotības sajūtu ar apkārtējo pasauli.

Smaragda zaļais

Zaļā krāsa liecina par jauniem sākumiem un ir cieši saistīta ar dabu un auglību. “Cilvēkiem, kuri dod priekšroku zaļajai krāsai, ir tieksme uz līdzsvaru, uzticību, smagu darbu, godīgumu, labsirdību un rūpēm par citiem,” stāsta E. Goldmane. “Šos cilvēkus veiksmīgi raksturo teiciens – septiņreiz nomēri, vienreiz nogriez.”

Šis tonis iedvesmo un atjauno enerģiju, kad tās trūkst, kā arī iedveš cilvēkos draudzīgumu un vēlmi sazināties ar citiem. Zaļā krāsa tiek raksturota kā nomierinoša un harmoniska – tādēļ brīžos, kad cilvēki ir satraukti, viņi bieži meklē patvērumu dabā.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Santa
  +2

  Santa

  nu virsraksts absolūti neatbilst rakstam - rakstā pieminētas divas krāsas - patiešām izsmeļoši...

  22.05.2015 19:27

 • Jānis
  0

  Jānis

  Pilnīgi piekrītu Santai,kā arī neuzskatu,ka vairums telefonu ir šajās divās krāsās,vel jo vairāk šaubos vai kāds zin kā izskatās topāza zilais!

  22.05.2015 20:07

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas