Ko par Muktupāvela darba maiņu domā sabiedrība?

0 komentāri

Dziedātājs, raidījuma ”Bez Tabu” vadītājs, dzejnieks, komponists ir versijas, ar ko aptaujātajiem rīdziniekiem saistās Zigfrīda Muktupāvela vārds.

TV3 raidījumā ”Bez Tabu” bieži tiek veikti dažādi pētījumi, kuru mērķis ir uzzināt cilvēku viedokli par dažādām svarīgām tēmām un cilvēkiem. Šoreiz vēlējāmies noskaidrot, cik slavens ir Zigfrīds Muktupāvels un ko par raidījuma ”Bez Tabu” ilggadējā vadītāja darba maiņu domā sabiedrība?

”Zigfrīd, nepamet darbu! Tev tas ļoti labi padodas. Es domāju, ka arī citi negrib, lai tu pamet darbu,” aicina jaunieši.

”Jūs esat kā saulīte, kas uznāk debesīs. Un mums ir ļoti patīkami jūs redzēt ēterā,” klāsta pieredzējušākas TV skatītājas.

Meitenes ir pavisam atklātas: ”Paliec savā vietā, mēs tevi mīlam.”

Plašāk skaties videosižetā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas