Klementjevs un Parādnieks Putinam dāvinātu alu – ar grādiem un bez

0 komentāri

Savas iespējamās dāvanas pasaules lielvalstu prezidentiem LNT raidījuma ”900 sekundes” priekšvēlēšanu duelī atklāj politiķi Andrejs Klementjevs (”Saskaņa”) un Imants Parādnieks (”VL-TB/LNNK”).

”Baraks Omaba ir zināms kā liels basketbola fans. Noteikti atbilstošā formātā uzdāvinātu mūsu filmu – ierāmējumā ar bildēm – filmu ”Sapņu komanda 1935”. Ar cerību, ka viņš viņu noskatīsies un izzinās, kā latvieši cīnās un uzvar,” stāsta Imants Parādnieks.

”Es vairāk gribētu izstāstīt par Latviju, tādēļ es paņemtu no Latgales lielo māla alus krūzi. Lai viņam būtu iespēja tikties ar saviem politiskajiem pretiniekiem – to pašu Putinu, kuram arī būtu tāda pati dāvana,” saka Andrejs Klementjevs cerībā, ka pasēdēšana pie alus kausa varētu daudz raitāk atrisināt ģeopolitiskās problēmas. ”Par mieru, un divas krūzes,” pauž Klementjevs.

Parādnieks Putinam dāvinātu kasti bezalkoholiskā alus un Otto Ozola grāmatu ”Latvieši ir visur”.

Plašāk skaties videosižetā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas