Kivičs dod padomu melnajai piektdienai – nedomāt par to!

0 komentāri

“Varbūt kādam, kam kaut kas šajā dienā atgadās, nodomā – redz trīspadsmitais. Es tomēr uzskatu, ka kādam datumam tomēr pēc tā 12. ir jānāk,” šaubīgs par piedēvēto mistiku melnajai piektdienai ir Kivičs. Viņš citiem iesaka domāt par ikdienas lietām, lai domas par šo zīmīgo dienu nemaz neraisās. Ja tomēr šī diena ir piesaistījusi uzmanību, tas vajagot sevi pieskatīt, lai kaut kas slikts nenotiktu.

Runājot par piektdienu un 13. datumu, šī diena Kivičam asociējas ar koncertiem, jo jau otro reizi pāris mēnešu laikā viņam šīs zīmīgās dienas vakarā būs jāmuzicē. ”Es nevaru atcerēties, ka man būtu tiešām trīspadsmitajā kaut kas baigi noticis, jo es to vienmēr, godīgi sakot, pamanu, ka ir tas trīspadsmitais (..) un varbūt arī tāpēc nekas nenotiek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Es domāju, ka labāks rituāls par tēvreizi nav izdomāts pasaulē. Vērsties pie augstākiem spēkiem, kas redz mūs tā kā no augšas tā ka mazas skudriņas un paļauties uz viņu,” par māņticību un zālēm pret to norāda mūziķis Andris Kivičs.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas