Ķirbju regate ASV pulcē tūkstošus

0 komentāri
Ķirbju regate ASV pulcē tūkstošus
Foto: EPA, LETA

Rudens nāk ne vien ar labu ķirbju ražu, bet arī ar dīvainām izklaidēm. Kādā ASV Masačūsetsas štata ciematā ik gadu ap ķirbju novākšanas laiku tiek rīkota ķirbju regate.

Ķirbju regate ir daļa pilsētas ikgadējā ķirbju festivāla jeb “pampkinfesta”. Tās dalībnieki milzu ķirbjus pārvērš par peldlīdzekļiem, lai sacenstos piekrastes ūdeņos. Šogad sacensībām tika izmantoti astoņi ķirbji, kuru svars krietni pārsniedza 200 kilogramu. Tie tika pārgriezti, izdobti un nodoti airētāju rīcībā.

Sacensības notika divās kategorijās. Vienā no tām braucējiem bija jāsacenšas vairākos posmos, līdz finālā tikās divi labākie airētāji. Otrā ķirbjlaivām tika piestiprināti nelieli motori.

Dīvainās sacensības ik gadu piesaista lielu vietējo iedzīvotāju uzmanību. Arī šoreiz to norisi vēroja vairāk nekā 4 tūkstoši līdzjutēju.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas