Ķirbju regate ASV pulcē tūkstošus

0 komentāri

Rudens nāk ne vien ar labu ķirbju ražu, bet arī ar dīvainām izklaidēm. Kādā ASV Masačūsetsas štata ciematā ik gadu ap ķirbju novākšanas laiku tiek rīkota ķirbju regate.

Ķirbju regate ir daļa pilsētas ikgadējā ķirbju festivāla jeb “pampkinfesta”. Tās dalībnieki milzu ķirbjus pārvērš par peldlīdzekļiem, lai sacenstos piekrastes ūdeņos. Šogad sacensībām tika izmantoti astoņi ķirbji, kuru svars krietni pārsniedza 200 kilogramu. Tie tika pārgriezti, izdobti un nodoti airētāju rīcībā.

Sacensības notika divās kategorijās. Vienā no tām braucējiem bija jāsacenšas vairākos posmos, līdz finālā tikās divi labākie airētāji. Otrā ķirbjlaivām tika piestiprināti nelieli motori.

Dīvainās sacensības ik gadu piesaista lielu vietējo iedzīvotāju uzmanību. Arī šoreiz to norisi vēroja vairāk nekā 4 tūkstoši līdzjutēju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas